Bez kategorii

Płomienna korona [ Z AUTOGRAFEM] – KONKURS!

?Poniedziałek, poniedziałek… Nie znoszę dziada. Niewyspanie osiągnęło poziom krytyczny. Podejrzewam, że nie tylko ja tak mam. Postanowiłam z tym walczyć i poprawić humor przynajmniej paru osobom – dlatego ogłaszam konkurs. Choć początkowo miał się pojawić razem z recenzją Płomiennej korony, to ostatecznie stwierdziłam, że konkurs ogłoszę już dziś a wyniki z recenzją. To nieludzkie czytać tak fantastyczną powieść i nie podzielić się drugim egzemplarzem, więc czym prędzej – oto zasady zabawy:

Nie oddam powieści tak łatwo i w niepowołane ręce. Pod postem konkursowym na fanpejdżu udowodnij, że jesteś największym fanem twórczości Elżbiety Cherezińskiej i cyklu Odrodzone Królestwo. Nie zadowolę się odpowiedzią: “Bo Cherezińska świetnie pisze” albo “Bo lubię jej książki”. Wygra osoba, która przekona mnie, że naprawdę zależy jej na otrzymaniu nagrody.

1. Konkurs trwa od 17.07.17 do 24.07.17.

2. Wyniki ogłoszę najpóźniej 27.07.17 wieczorem, pod postem w recenzji na blogu.

3. Nagrodą jest jeden  egzemplarz Płomiennej korony Elżbiety Cherezińskiej.

4. Na dane zwycięzcy czekam 3 dni, jeśli się nie zgłosi, wybiorę następną osobę.

5. Nagrodę wyślę w ciągu 3 dni od otrzymania danych do wysyłki.

6. Koszty wysyłki pokrywam ja, pod warunkiem, że wysyłka jest na terenie Polski. Koszt przesyłki zagranicznej pokrywa zwycięzca.

Jeśli chcesz żeby na blogu pojawiło się więcej konkursów i mogła w nich wygrać więcej niż jedna osoba – polub, zaproś, udostepnij. ?Zasada jest prosta – im więcej obserwujących, tym hojniejsze wydawnictwa a co za tym idzie, więcej konkursów i nagród.

                          Do dzieła!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *